امروز : ۱۳۹۹/۰۵/۱۹
سامانه سپید پیام

سامانه سپید پیام

سامانه وضعیت تحصیلی دانش آموزان و ارسال پیامک کارنامه حضور و غیاب

کرونا را شکست می دهیم

ضدعفونی کردن مدارس حوزه‌های انتخاباتی سراسر کشور در دستور کار معاونت تربیت‌بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش استان‌ها قرار گرفته است.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز،با دستور  حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش در ستاد پیشگیری و کنترل بیماری کرونا، ضدعفونی مدارس با اولویت مدارسی که در جریان انتخابات مجلس شورای اسلامی محل حوزه اخذ رای بوده‌اند از صبح امروز آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

 

ضدعفونی مدارس حوزه‌های انتخاباتی سراسر کشور در دستور کار معاونت تربیت‌بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش استان‌ها قرار گرفته است.

ستاد پیشگیری و کنترل بیماری کرونا از سوی وزارت آموزش، گندزایی و ضدعفونی کلیه مدارس کشور با شروع از مدارس محل اخذ رای مجلس شورای اسلامی که محل مراجعه و تجمعات عمومی بوده رسما آغاز شده و تا پیش از بازگشایی مدارس نیز برای پاکسازی و ایمن‌سازی کامل ادامه خواهد داشت.

طبق هماهنگی به عمل هماهنگی به عمل  آمده میان وزارت آموزش و پرورش و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، جدای از دستورالعمل اعلام شده بهداشت محیط و گندزدایی سطوح به مدارس، در بسیاری از مناطق نیز از ظرفیت کارشناسان و متخصصین مراکز بهداشت مناطق نیز در اجرای ضدعفونی استفاده شده است.

 در این راستا کمیته پیشگیری و مبارزه با کرونا در استان البرز با هدفما کرونا را شکست می هیم تشکیل شده است که در آن خواسته شده که فرهنگیان و دانش آموزان نکات ایمنی و بهداشتی را رعایت خواهند کرد.

© کلیه حقوق این سایت متعلق به سامانه سپید پیام می باشد
طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top