امروز : ۱۳۹۸/۰۹/۱۷
سامانه سپید پیام

سامانه سپید پیام

سامانه وضعیت تحصیلی دانش آموزان و ارسال پیامک کارنامه حضور و غیاب

اخبار

 • افزایش حقوق‌ها در سال جدید چگونه محاسبه می‌شود؟ + جدول

  افزایش حقوق‌ها در سال جدید چگونه محاسبه می‌شود؟ + جدول

  نمایندگان مجلس شورای اسلامی روز شنبه 11 اسفند ماه 97 برای تعیین تکلیف "حقوق کارمندان دولت در سال 98" اِعمال 10 درصد افزایش حقوق و افزایش 400هزار تومانی را مصوب کردند.

  این مصوبه تأکید دارد، دولت مکلف است در سال 98 برای همه کارکنان دولت به صورت مساوی 400 هزار تومان را به ضریب ریالی تبدیل کند تا شامل بازنشستگی، پاداش پایان خدمت و اضافه کار شود و علاوه بر آن با منابع پیش‌بینی شده تا 10 درصد جداگانه به حقوق افراد اضافه خواهد شد.

  حمیدرضا حاجی بابایی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در این رابطه گفته بود: با منابعی که در مجلس مصوب کردیم هم 400 هزار تومان ثابت و هم افزایش 10 درصدی تحقق پیدا می‌کند و پایین‌ترین حقوق یعنی یک میلیون و 240 هزار تومان 43 درصد رشد و حقوق‌های بالا حدود 11 درصد رشد خواهند داشت، منبع  لازم برای اینکه دولت علاوه بر 400 هزار تومان 10 درصد حقوق‌ها را افزایش دهد در مجلس مصوب شده است و 39 هزار میلیارد تومان برای آن پیش‌بینی شده است.

  ادامه مطلب ...
 • افزایش اقبال دانش‌آموزان به هنرستان‌ها به خاطر تامین "شغل"

  افزایش اقبال دانش‌آموزان به هنرستان‌ها به خاطر تامین

  وی افزود: داوطلبان علاقه‌مند برای ورود به هنرستان‌های نمونه دولتی باید برای ثبت‌نام در آزمون ورودی به سامانه azmoon.medu.ir مراجعه کنند.

  رییس اداره فنی و حرفه‌ای و کاردانش آموزش و‌پرورش شهر تهران گفت: دانش‌آموزان برای انتخاب هنرستان‌ها هیچ محدودیت منطقه‌ای ندارند به‌عنوان مثال برای رشته انیمیشن در منطقه یک دانش‌آموزانی از منطقه 3 و 6 حضور دارند البته به شرط اینکه حدنصاب لازم را بیاورند.

  جمالی عنوان‌کرد: برای ثبت‌نام در هنرستان‌های نمونه‌دولتی، شرط معدل وجود دارد و دانش‌آموزان باید حداقل معدل 17 را داشته باشند.

  وی با تأکید بر اینکه ظرفیت هنرستان‌ها در شهر تهران تکمیل است و بر روی کیفیت‌بخشی متمرکز شده‌ایم، افزود: به عنوان مثال اگر  دانش‌آموزی می‌خواهد رشته برق را انتخاب کند اگر از نظر وضعیت علمی بالاتر باشد زودتر جذب می‌شود.

  ادامه مطلب ...
 • فعالیت مدارس مناطق سیل‌زده خوزستان تا پایان اردیبهشت ادامه دارد

  فعالیت مدارس مناطق سیل‌زده خوزستان تا پایان اردیبهشت ادامه دارد

  وی با بیان اینکه فعالیت‌های آموزشی در مدارس مناطق سیل زده استان خوزستان از امروز تا پایان اردیبهشت ماه ادامه پیدا می‌کند، افزود:  دانش‌آموزان مدارسی که در حال حاضر به علت سیلاب امکان بهره‌برداری از مدرسه آنها وجود ندارد، به شیف مخالف سایر مدارس منتقل می‌شوند یا با استفاده از ظرفیت‌های خالی دیگر مدارس به تحصیل ادامه می‌دهند.

  نماینده ویژه وزیر آموزش‌وپرورش در استان خوزستان از اختصاص500 میلیون تومان هزینه ایاب و ذهاب به دانش‌آموزان مناطق سیل زده از سوی وزارت آموزش و پرورش خبر داد و گفت:  با تاکید وزیر آموزش و پرورش500 میلیون تومان هزینه ایاب و ذهاب به دانش‌آموزان مناطق سیل‌زده استان خوزستان اختصاص پیدا کرد تا امکان حضور تمام دانش‌آموزان مناطق سیل زده و روستایی در کلاس های درس فراهم شود.  

  زینی‌وند اضافه کرد: دانش‌آموزانی که مدارس آنها در اختیار ستادهای اسکان قرار گرفته است در مدارس همجوار و نزدیک فعالیت‌های آموزشی خود را استمرار می‌بخشند.

  ادامه مطلب ...
 • کنکور ۹۸ به تأخیر نمی‌افتد/ آخرین خبر از استخدام معلمان حق‌التدریس

  کنکور ۹۸ به تأخیر نمی‌افتد/ آخرین خبر از استخدام معلمان حق‌التدریس

  وی افزود: زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در تاریخ 5 و 6 اردیبهشت بود اما به‌دلیل آنکه بسیاری از هموطنان بر اثر سیل آسیب دیده بودند و عده‌ای هم برای کمک به مناطق سیل‌زده رفته بودند، شورای سنجش و پذیرش دانشجو را موظف کردیم جلسه‌ای را برگزار کند که در آنجا تصمیم گرفتند زمان برگزاری آزمون ارشد به تأخیر بیفتد از سوی دیگر آزمون دستیاری پزشکی و آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت نیز به تأخیر افتاده است.

  نایب‌رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: سازمان سنجش می‌گوید برایش مهیا نیست که کنکور سراسری را هم به تأخیر بیندازد و اگر این اتفاق بیفتد ممکن است نیم‌سال اول را برای دانشجویان جدیدالورود نداشته باشیم بنابراین تا این لحظه آنچه اتفاق افتاده این است که زمان آزمون سراسری به تأخیر نمی‌افتد و داوطلبان باید مطابق برنامه زمانی که 13 و 14 تیر ماه است خود را آماده کنند.

  ادامه مطلب ...
 • وزیر آموزش و پرورش‌: اجرای طرح مدرسه‌محوری از اولویت‌های مهم دولت است

  وزیر آموزش و پرورش‌: اجرای طرح مدرسه‌محوری از اولویت‌های مهم دولت است

   سید محمد بطحایی ظهر امروز در دیدار با فرهنگیان شهرستان مرودشت با اشاره به مشکلات آموزش و پرورش اظهار داشت: برای رسیدن به کیفیت مطلوب باید این مسائل و چالش‌ها را از پیش رو بردارد.

  وی با بیان اینکه تنها راه برون رفت از مشکلات کنونی آموزش و پروش اجرای صحیح سند تحول است و گفت: هدف از تدوین سند تحول بنیادین این است که بتواند موانع و مشکلات را برطرف کند‌.

  بطحایی افزود: اینکه شرایطی فراهم شود که تمامی مشکلات اعم از فضا و تجهیزات، نیروی انسانی، نظام انگیزشی و پرداخت و برنامه‌های درسی و تربیتی یکجا حل شود، امکان ندارد بلکه باید تک تک مشکلات شناسایی و حل شود.

  وزیر آموزش و پرورش بیان کرد: یکی از مهم‌ترین مشکلاتی که سند تحول به عنوان یک اولویت برای ما ترسیم کرده، توانایی مدرسه به عنوان یک موجود زنده برای تصمیم‌‌‌گیری در مسائل خود است تا با برخورداری از اختیارات لازم بتواند با داشتن سرمایه انسانی ارزشمند مشکلات خود را حل کند.

  ادامه مطلب ...
 • وزیر آموزش و پرورش در شیراز: آسیب سیل به ۱۵۰۰ مدرسه؛ ۸۰ مدرسه قابل استفاده نیست

  وزیر آموزش و پرورش در شیراز: آسیب سیل به ۱۵۰۰ مدرسه؛ ۸۰ مدرسه قابل استفاده نیست

    سید محمد بطحایی عصر امروز در حاشیه بازدید از مدارس آسیب‌دیده سیل اخیر در شیراز اظهار داشت: جبران خسارات وارده به فضاهای آموزشی و پرورشی آسیب‌دیده از سیل اخیر در کشور در اولویت قرار دارد. 

  وی گفت: در سیل اخیر در سطح کشور حدود 1500 مدرسه بین 20 تا 70 درصد آسیب دیده است و 80 مدرسه از این تعداد نیز تخریب شده و قابل استفاده نیست. 

  بطحایی افزود: خیرین همواره همراه با آموزش و پرورش بوده‌اند و تعهدات بسیار خوبی را قبول کرده‌اند و هم اکنون نیز جمعی از این خیرین در استان‌های خوزستان و لرستان تعهدات بسیار خوبی را پذیرفته‌اند.

  وزیر آموزش و پرورش بیان کرد: امید است بتوانیم شرایطی را فراهم کنیم تا دانش‌آموزاندر مهر 98 در مدارس تازه ساخته شده و باز سازی شده مشغول به تحصیل شوند. 

  وی در مورد مدارس تخریبی و غیر قابل بازسازی نیز گفت: در صورت تاخیر در آماده‌سازی این مدارس امکان فراهم کردن زمینه تحصیل دانش‌آموزان در مهر ماه در فضاهای موقت همچون کانکس پیش‌بینی شده است.

  ادامه مطلب ...
 • لزوم تصویب لایحه برای جذب نیرو در آموزش و پرورش

  لزوم تصویب لایحه برای جذب نیرو در آموزش و پرورش

  عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش مجلس گفت: کمبود نیرو در آموزش و پرورش دستپخت تصمیمات ناگهانی مدیران این وزارتخانه است.

  علیرضا سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص مدیریت ضعیف منابع انسانی در آموزش و پرورش و بوجود آمدن مشکل کمبود معلم در این وزارتخانه گفت: در این مشکل ؛ دولت، وزارت آموزش و پرورش و سازمان امور اداری و استخدامی همگی مقصر هستند و باید پاسخگو باشند که چرا سیستم آموزشی کشور مدیریت منابع انسانی مناسبی ندارد و هم چنین اقدام درستی در جهت رفع این مشکل انجام نمی دهند.

  نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی با طرح سوالاتی تصریح کرد: آیا برای دولت مشخص نیست که چه تعداد نیرو در آموزش و پرورش بازنشسته می شود؟ آیا مشخص نیست که چه تعداد هر ساله این وزارتخانه نیرو نیاز دارد؟ باید مشخص شود معاونت های مدیریت منابع انسانی در وزارت آموزش و پرورش و هم چنین سازمان امور اداری و استخدامی به چه دلیل در انجام وظایف خود سهل انگاری می کنند که باعث بوجود آمدن معضل کمبود در نیرو در آموزش و پرورش و هم چنین تورم نیرو در برخی استان ها شده است.

  ادامه مطلب ...
 • سرانه مدارس نیازمند تا قبل از مهر ماه پرداخت می شود

  سرانه مدارس نیازمند تا قبل از مهر ماه پرداخت می شود

  سید محمد بطحایی در پایان جلسه هیات دولت در پاسخ به سؤال پانا مبنی بر اینکه آیا سرانه مدارس پرداخت شده است یا خیر گفت: «یک نوبت سرانه مدارس فرستاده شده است و یک نوبت دیگر هم نه برای تمام مدارس بلکه برای مدارس نیازمند تا قبل از مهرماه پرداخت می‌شود.»

  او در مورد میزان تعطیلات زمستانی گفت: «تعطیلات زمستانی 5 روز است اما هنوز به نتیجه‌ای نرسیده است و مجلس باید آن را تصویب کند.»

  وزیر آموزش و پرورش در مورد کاهش ساعات پایه دوازدهم گفت: «قرار بود که در پایه دوازدهم ساعات آموزشی را از 35 ساعت به 24 ساعت کاهش دهیم و بیشترین بحث آن در مورد دانش‌آموزان بود زیرا دانش‌آموزان امسال هم باید خود را برای امتحانات نهایی و هم شرکت در کنکور آماده کنند و همین موضوع به دانش‌آموزان بسیار فشار می‌آورد که یک مرتبه این بحث در شورای عالی آموزش و پرورش مطرح شد اما بحث متوقف شد و ادامه پیدا نکرد.»

  ادامه مطلب ...
 • ایجاد محتوای آموزشی مناسب برای مدارس و معلمان

  ایجاد محتوای آموزشی مناسب برای مدارس و معلمان

  وزیر آموزش و پرورش گفت: از مهرماه سال جاری دو ساعت از برنامه درسی متناسب با نیاز‌های محتوای آموزشی در اختیار مدارس و معلمان گذاشته می‌شود.
  تهیه محتوای آموزشی متناسب با نیاز‌های معلمان مدارس کشوربه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش امروز پنجشنبه ۲۲ شهریور در گردهمایی بزرگ فرهنگیان غرب مازندران گفت: از مهرماه سال جاری دو ساعت از برنامه درسی در اختیار مدارس و معلم گذاشته می‌شود و مدیران، شورای مدرسه و معلمان باید متناسب با نیاز‌های منطقه محتوای آموزشی تهیه کنند.

  وی از اجرای چهار برنامه به صورت سراسری در مدارس خبر داد و افزود: سنجش صلاحیت‌ها و شایستگی مدیران مدارس و اعطای گواهینامه‌های رتبه‌های بالاتر، وسعت دامنه انتخاب مدیران، پایش و سنجش مدارس نسبت به موقعیت‌های قبلی در متغیر‌های گوناگون در بازه‌های زمانی سه ماهه و یکساله و تفویض اختیار به مدارس امسال اجرا می‌شود.

  وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه آموزش و پرورش دارای ظرفیت‌ها و استعداد‌های زیادی برای عبور از مشکلات پیچیده است گفت: تازمانی که مدرسه و مدیریت آن در اولویت قرار نگیرد شاهد تحول نخواهیم بود، از این رو مدرسه محوری باید جایگاه خود را پیدا کند و این امر یکی از مهمترین سیاست‌های آموزش و پرورش است.

  بطحایی افزود:متاسفانه دستاورد‌های کمی و کیفی، قطار آموزش و پرورش و تعلیم و تربیت در مسیر حرکت با موانع و پیچیدگی‌های مزمن مواجه است.

  وی گفت: بعد از انقلاب اسلامی شتاب کمی و کیفی آموزش و پرورش بیشتر شد و میزان دانش آموزان واجب التعلیم مقطع ابتدایی به مرز ۱۰۰ درصد رسیده است .

  ادامه مطلب ...
 • "دوازدهمی‌ها" از ۲۵ شهریور برای خرید کتاب‌های درسی آماده باشند

  به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، توزیع کتاب‌های درسی دانش‌آموزان پایه‌های هفتم، هشتم، نهم، دهم و یازدهم دوره متوسطه به جز شاخه فنی‌وحرفه‌ای و کاردانش از طریق کتاب فروشی‌های سراسر کشور آغاز شده است.

  دانش‌آموزان برای مشاهده اسامی و آدرس کتاب‌فروشی‌های معتبر در شهر و منطقه محل زندگی خود می‌توانند به سایت سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی به آدرس https://irtextbook.com/BookStoreInfo مراجعه کنند.

  در همین رابطه احمدرضا امینی مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی گفت: یک هزار و 74 عنوان کتاب درسی به تیراژ 135 میلیون جلد برای حدود 14 میلیون دانش‌آموز کشور آماه شده است.

  وی افزود: ثبت‌نام کتاب‌های درسی دانش‌آموزان دوره ابتدایی و شاخه‌ فنی‌وحرفه‌ای و کاردانش از طریق سامانه کتاب‌های درسی امکان‌پذیر بود و آنها کتاب‌های درسی خود را اول مهر از طریق مدارس دریافت می‌کنند اما دانش‌آموزانی که هنوز موفق به ثبت‌نام اینترنتی کتاب‌های درسی نشده‌اند هنوز فرصت دارند از طریق سامانه مربوطه برای ثبت‌نام اینترنتی کتاب‌های درسی اقدام کنند.

  مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی عنوان کرد: کتاب‌های درسی پایه دوازدهم نونگاشت است و از 25 شهریور توزیع آنها از طریق کتاب‌فروشی‌ها انجام خواهد شد همچنین 34 عنوان کتاب‌درسی در شاخه نظری جدیدالتالیف است.

  امینی تاکید کرد که توزیع کتاب‌های درسی از منطقه به مدرسه از تاریخ 12 شهریور آغاز شده است و برای انسجام بیشتر از تاریخ اول مهر آن را بین دانش آموزان توزیع خواهند کرد و مدارس باید تا هفته اول مهر کتاب‌ها را به دست دانش‌آموزان برسانند.

  ادامه مطلب ...
 • طرح تعطیلات زمستانی با ۵ روز تعطیلی اجرا می‌شود + جزئیات

  طرح تعطیلات زمستانی با ۵ روز تعطیلی اجرا می‌شود + جزئیات

  به‌گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، علی اصغر مونسان درباره آخرین تغییرات طرح تعطیلات زمستانی مدارس، گفت: «به منظور عملیاتی شدن تعطیلات زمستانی مقرر شد مدارس در این طرح پنج روز تعطیل باشند که با احتساب پنجشنبه و جمعه این تعطیلات در یک هفته خلاصه می‌شود.»

  وی در پاسخ به اینکه آیا تعطیلی دانش‌آموزان با وجود تعطیل نبودن والدین کارمند آنها می‌تواند راهکاری برای رونق گردشگری باشد، توضیح داد: «برای اجرای طرح تعطیلی زمستانی کارمندان، باید مراحل بسیاری طی شود به همین دلیل این تعطیلات فقط برای مدارس در نظر گرفته شد. کارمندان دولت می‌توانند برای سفر از مرخصی‌های خود استفاده کنند و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.»

  رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با بیان اینکه در صورتیکه بتوانیم تعطیلات زمستانی دانش آموزان را عملیاتی کنیم گامی بزرگ در رونق گردشگری استان‌های جنوبی برداشته‌ایم، افزود: «ایجاد زیرساخت‌های گردشگری در سالهای اخیر پیشرفت خوبی داشته و در مناطقی که زیرساخت‌های لازم موجود نیست از گسترش بوم‌گردی برای جذب گردشگر استفاده می شود.»

  به گزارش سازمان میراث فرهنگی-مونسان در پاسخ به اینکه آیا جاده، راه و مراکز اقامتی برای اجرای طرح تعطیلات زمستانی آماده هستند، بیان کرد: «در ایام عید که زمان پیک سفر است نیاز مسافران در حوزه راه، جاده، خطوط حمل و نقل هوایی، ریلی و... فراهم می‌شود این درحالی است که در تعطیلات زمستانی تعداد مسافران از ایام نوروز بیشتر نیست.»

  رئیس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با بیان اینکه اجرای طرح تعطیلات زمستانی مدارس در رونق گردشگری نقش پررنگی دارد، تاکید کرد: «با اجرای این طرح اوجی دیگر مانند ایام عید در صنعت گردشگری استان های جنوبی کشور ایجاد می‌شود زیرا نیمه دوم سال شرایط این استان ها از نظر دمای هوا و... مطلوب می‌شود.»

   

  ادامه مطلب ...
 • استانداردهای خرید کوله‌پشتی برای دانش‌آموزان

  استانداردهای خرید کوله‌پشتی برای دانش‌آموزان

  به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم،‌کوله پشتی یکی از ملزومات مورد نیاز دانش آموزان است که والدین هنگام خرید لوازم‌التحریر باید دقت لازم را در تهیه کوله پشتی استاندارد داشته باشند چرا که استفاده از کوله پشتی نامناسب می‌تواند موجب تغییرات ساختاری و فیزیولوژیکی منفی در دانش‌آموزان شود. تغییراتی از جمله انحراف جلویی و جانبی ستون فقرات، کج پشتی، گردپشتی، خستگی زودرس، درد در ناحیه گردن و پشت کمر.

  این مسائل در کودکان و نوجوانان که هنوز عضلات و استخوان‌های آنها تا پایان دوران بلوغ و حدود 19 سالگی مراحل تکمیلی و رشد فیزیکی خود را طی می‌کند از حساسیت زیادی برخوردار است و آنها مستعد بیشترین ضایعات و آسیب‌ها هستند.

  والدین باید توجه داشته باشند که میزان مصرف انرژی هنگام استفاده از کوله پشتی نسبت به انواع دیگر کیف‌ها کمتر است و استفاده از آن آسیب کمتری را برای بدن ایجاد می‌کند. به همین دلیل خرید کوله پشتی در مقایسه با دیگر کیف‌ها برای دانش آموزان پیشنهاد می‌شود.

  ادامه مطلب ...
 • قبولی ۴۰۹ هزار نفر در کنکور ۹۷

  قبولی ۴۰۹ هزار نفر در کنکور ۹۷

  حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم با اشاره به اینکه نتایج نهایی آزمون سراسری سال 97 عصر امروز اعلام می‌شود، اظهار کرد: 409 هزار و 353 نفر به عنوان پذیرفته‌شده نهایی دانشگاه‌ها معرفی می‌شوند.

  وی افزود: تعداد یک میلیون و 54 هزار و 218 نفر در کنکور سراسری 97 ثبت نام کردند که 910 هزار و  767 در جلسه آزمون حاضر شدند و 143 هزار و 451 نفر غایب بودند. از میان حاضران جلسه آزمون 910 هزار و 251 نفر مجاز به انتخاب رشته شدند که از این تعداد  592 هزار و 922 نفر انتخاب رشته کردند.

  مشاور عالی سازمان سنجش بیان کرد:  از میان داوطلبانی که اقدام به انتخاب رشته کردند تعداد 409 هزار و 353 نفر پذیرفته شده‌اند که از این تعداد، 234 هزار و 838 نفر زن و 174 هزار و 515 نفر مرد هستند.

  توکلی مطرح کرد: تعداد 190 هزار و 527 نفر در رشته‌های تحصیلی با آزمون و تعداد 218 هزار و 826 نفر در رشته‌های تحصیلی که پذیرش در آنها صرفا بر اساس سوابق تحصیلی پذیرفته شده‌اند.

  مشاور عالی سازمان سنجش تاکید کرد: از میان پذیرفته شدگان نهایی تعداد 101 هزار و 349 نفر در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی، تعداد 167 هزار و 785 نفر در گروه علوم تجربی، 115 هزار و 918 نفر در گروه علوم انسانی، 10 هزار و 347 نفر در گروه هنر و 13 هزار و 954  نفر در گروه زبان‌های خارجی نفر پذیرفته شده‌اند.

  ادامه مطلب ...
 • شرایط ثبت‌نام از پذیرفته‌شدگان دانشگاه فرهنگیان

  شرایط ثبت‌نام از پذیرفته‌شدگان دانشگاه فرهنگیان

  به گزارش خبرگزاری تسنیم، نتایج آزمون سراسری سال 97 منتشر شد و داوطلبانی که اسامی آنها جزو پذیرفته‌شدگان نهایی است باید برای اطلاع از زمان ثبت‌نام به سایت دانشگاه محل قبولی خود مراجعه کنند.

  دانشگاه فرهنگیان از طریق کنکور 97 اقدام به جذب 25 هزار دانشجو معلم کرده است که پس از 4 سال تحصیل در این دانشگاه به عنوان معلم  وارد آموزش‌وپرورش می‌شوند.

  ثبت‌نام در دانشگاه فرهنگیان به شیوه غیرحضوری انجام می‌شود و پذیرفته‌شدگان باید برای ثبت‌نام به سامانه آموزش دانشگاه فرهنگیان به نشانی http://10.9.29.92/home/Default.htm مراجعه کنند.

  برای ورود به سامانه گلستان نام کاربری هر دانشجو معلم، «U971» و در ادامه کد داوطلبی شرکت در آزمون (مانند U971 ) و رمز عبور «کدملی دانشجو» است.

  داوطلبان پذیرفته شده پس از وارد کردن اطلاعات ثبت‌نام خود در سامانه، باید به صورت حضوری با همراه داشتن مدارک لازم به پردیس محل قبولی خود مراجعه کنند و عدم مراجعه درمهلت مقرر جهت ثبت نام به منزله انصراف تلقی خواهد شد.

  ادامه مطلب ...
© کلیه حقوق این سایت متعلق به سامانه سپید پیام می باشد
طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top